Z plaży na stok

Z plaży na stok Z plaży na stok Z plaży na stok Z plaży na stok Z plaży na stok Z plaży na stok Z plaży na stok Z plaży na stok Z plaży na stok
 

Z PLAŻY NA STOK

ANDORRA LA MOLINA BARCELONA COSTA BRAVA

To oferta dla szukających wspaniałych wrażeń narciarzy, chcących poszerzać swoje doświadczenie w tym sporcie o nowe miejsca, na najlepszych pirenejskich stokach w najwspanialszych ośrodkach narciarskich Hiszpanii i Andorry. Wszyscy, którzy naprawdę kochająten sport powinni choć raz spróbować swoich możliwości w Pirenejach! Dodatkową atrakcją oferty jest to, że jednego dnia jesteśmy na słonecznych plażach słynnego Costa Brava, a następnego szusujemy na zaśnieżonych stokach by na koniec zakosztować atmosfery jednego z najmodniejszych miast Europy-Barcelony

Programy wycieczek

Przykładowy program na 8 dni (7 nocy)

.Program ramowy imprezy.

Dzień 1.  

Przylot do Barcelony/Girony, transfer do hotelu w LLoret de Mar, w zależności od godzin przylotu, czas wolny przeznaczony na poznanie miasteczka, kolacja, nocleg. 

Dzień 2. 

Wczesne śniadanie, wykwaterowanie z hotelu, przejazd do La Molina (ok. 2 h), całodzienna jazda na nartach w najstarszym ośrodku narciarskim w Hiszpanii Alp 2500, który jest oddalony ok. 150 km od Barcelony. Do Państwa dyspozycji jest 130 km tras narciarskich ponad 30 różnego rodzaju wyciągów, 900 m różnicy poziomów i 2 metry śniegu. Przyjazd do Andorry, zakwaterowanie w hotelu, kolacja, nocleg. 

Dzień 3-5.  

Śniadanie i czas przeznaczony na korzystanie z uroków regionalnych stacji narciarskich. Są to Grandvalira (118 zróżnicowanych tras narciarskich o łącznej długości 210 km, 65 wyciągów, 910 m różnicy wysokości) lub Vallnord (69 zróżnicowanych tras narciarskich o łącznej długości 93 km, 46 wyciągów oraz 1075 m różnic wysokości). Na wysokości ponad 2500 m w sezonie narciarskim od listopada do maja w ośrodkach tych utrzymuje się około 3 m śniegu. Po wyczerpującym dniu dla chętnych Caldea Spa, czyli chwila relaksu dla duszy i ciała wśród rozmaitych basenów z gorącą bądź zimną wodą, jacuzzi, saun, czy łaźni rzymskich. 

Dzień 6.  

Śniadanie i kolejny dzień na nartach, po południu przejazd do Barcelony (ok. 4 h), zakwaterowanie w hotelu i czas wolny, który koniecznie trzeba przeznaczyć na wieczorne spacery po Barcelonie, goszcząc we wspaniałych restauracjach, smakując regionalne potrawy i popijając musujące wino Cava. 

Dzień 7.  

Śniadanie i całodzienne zwiedzanie miasta z przewodnikiem. Zobaczymy najważniejsze atrakcje Barcelony:  

Sagrada Familia - największe choć do dziś jeszcze nie skończone dzieło Antonia Gaudiego to jeden z najważniejszych symbolii miasta.  

Wzgórze Montjuic - mieszcząca się tu wioska olimpijska i stadion są wielką atrakcją, a samo wzgórze stało się oazą zieleni niemal w samym centrum miasta.  

La Rambla - serce miasta, najsłynniejszy deptak, który od Plaza Cataluña zaprowadzi nas wprost do samego portu. Zawsze jest tu gwarno, kolorowo i bajecznie. To również za sprawą wymyślnych mimów, którzy często zaskakują swoimi strojami i przedstawieniami.  

Passeig de Gracia - najpiękniejsza ulica miasta, przy której znajdują się kolorowe domy jak Casa Batllo i Casa Mila. 

Stadion Camp Nou - Barcelona słynie na całym świecie nie tylko z modernistycznej architektury. Żywą reklamą miasta są piłkarze klubu FC Barça, którzy od lat zdobywają mistrzowskie trofea. Będą mogli je Państwo podziwiać będąc w muzeum i na stadionie Camp Nou - bez wątpienia najsłynniejszym obiekcie sportowym w Europie ( cena wstępu na stadion i do muzeum 23 €). powrót do hotelu, nocleg 

Dzień 8.  

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu, czas wolny w zaleijnoħci od godzin przelotu, transfer na lotnisko, powrót do kraju. 

 

Cena zawiera:  

 • Przelot na trasie wybrane lotnisko w Polsce-Barcelona/Girona-wybrane lotnisko w Polsce. 

 • Wszystkie podatki i opłaty lotniskowe. 

 • Bagaż podręczny o wymiarach 55 cm x 40 cm x 20 cm o wadze nie przekraczającej 10 kg. 

 • Bagaż główny o wadze nie przekraczającej 15 kg 

 • Bagaż sportowy ( narty i kijki/snowbord w pokrowcu ) 

 • Dodatkowe ubezpieczenie narciarskie ( 1 dzień La Molina i 4 dni Andorra ) 

 • Ubezpieczenie Kl, bagaż i NNW 

 • Całodzienne zwiedzanie Barcelony w/g programu. 

 • Opiekę polskiego pilota w trakcie całej imprezy 

 • czterodniowy skipass narciarski na wybrany region w Andorze. 

 

Cena nie zawiera:  

 • Obowiązkowej opłaty na miejscu 150 EUR/os (transfery, przejazdy + karnet narciarski La Molina). 

 • Opłaty za przejazdy na stoki w Andorrze komunikacją publiczną. 

 • Biletów wstępu do obiektów w trakcie zwiedzania Barcelony.